Zásady ochrany osobních údajů

Tyto zásady ochrany osobních údajů jsou vydány v souladu s nařízením GDPR – nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27. dubna 2016.

GDPR nám ukládá řadu povinností a vzhledem k tomu, že ochrana Vašich osobních údajů je pro nás prioritou, uvádíme zde v „lidsky“ stručné podobě základní vaše práva na naše povinnosti.

Jaké osobní údaje zpracováváme?

  1. Jediným neměnným údajem je uživatelské jméno získané při registraci, které je možné změnit jen administrátorem.
  2. Povinné údaje, které ale již můžete měnit sami v profilu, jsou váš email a přezdívka.
  3. Dále můžete sami upravovat jméno a příjmení, odkaz na vaši webovou stránku, twitter a vše další co nejdete ve vašem profilu http://www.end.cz/wp-admin/profile.php

Na co máte právo

Ve vztahu ke všem vašim údajům (nejenom osobním) vlastně na všechno, editace profilu a všech vašich příspěvků je jen na vás.

Pokud si chcete smazat celé vaše konto, prosím napište na webmaster@end.cz a sdělte, zda chcete vymazat nenávratně celé konto včetně příspěvků, nebo jen váš profil a příspěvky ponechat.

Naše povinnosti

Základní povinností je ochrana vašich údajů – všechny jsou uloženy pouze v databázi a to tu se stará náš poskytovatel v souladu se zásadami https://www.onehelp.cz/onebit/kb/cs/privacy-policy zmíněnými v zejména v kapitole Zabezpečení dat.

Zároveň se snažíme konfigurací služby hlídat minimální kvalitu vašich hesel.